Bioderma - péče

14.07.2021

Bioderma - péče

Laboratoře (Laboratoire Dermatologique) Bioderma se sídlem ve francouzském Lyonu patří mezi přední světové výrobce léčebné kosmetiky. Dnes se produkty společnosti BIODERMA prodávají ve více jak 70 zemích světa, přičemž počet spokojených uživatelů přípravků BIODERMA strmě roste.

Společnost BIODERMA Laboratoire Dermatologique od svého založení vsadila na inovativní a vědecký přístup. Společnost BIODERMA provozuje nejen vlastní výzkumné centrum v Aix-en-Provence a biometrologickou laboratoř CIREC (Centre d'Investigation et de Recherche Cutanée – Centrum vyšetřování a výzkumu pokožky), ale přípravky BIODERMA vyvíjí také v úzké spolupráci s předními dermatology, renomovanými univerzitami a výzkumnými centry z celého světa.

Přípravky odpovídající požadavkům a potřebám pacientů, i těch nejmenších,  přípravky poskytující komplexní péči o každý typ pokožky, dokonce i pro tu nejcitlivější. BIODERMA tak nabízí pro každý typ pokožky speciální produktové řady, kdy hygienické i pečující výrobky působí vždy v dokonalém souladu a řeší původ i symptomy kožního problému.

S těmito vizemi a vědeckým přístupem se i naše společnost plně ztotožňuje, a proto jsme v roce 2013 navázali exkluzivní spolupráci se zastoupením BIODERMA Česká Republika, která nám umožňuje s radostí Vám nabídnout nejen kompletní sortiment jednotlivých produktových řad společnosti BIODERMA Laboratoire Dermatologique za vynikající ceny, ale i komplexní poradenství kvalifikovanými farmaceuty zaměřené na řešení potřeb a problémů Vaší pokožky. Zázemí kamenné lékárny nám navíc umožňuje poskytnout Vám jistotu, že přísné normy pro zácházení s léčivy jsou splněny i u každého Vašeho přípravku BIODERMA.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZjUwZ