O nás

18.02.2021

O nás

Jak jsme vznikli, o jakou společnost vlastně jde...

Jak vznikl název našeho eshopu Anionlove - Anion love (anionová láska).

Eshop provozujeme od roku 2010 a vznikl proto, že jsme objevili na trhu produkty a tím byly anionové vložky, které nás svými účinky přímo učarovaly. Hned po vyzkoušení, co všechno umí, jak pomohou ženám v jejich měsíčních útrapách, ale i právě z toho léčivého hlediska, jsme věděli, že je to právě to, co nás zajímá. 

Nejen tím, že vložky jsou biologicky rozložitelné, mají i rychlou a vysokou savost. Jsou přírodní, tenoučké a přesto pojmou ohromné množství tekutiny. A mají přidanou hodnotu anionový pásek. Nanotechnologií zpracovaný proužek je umístěn do středu vložky a dokáže mnohé.

Pomáhá léčit rány, např. po porodu, působí úžasně proti mykozám, jsou výborné na hemeroidy.

Anion (aniont), vyrovnává ph v našem těle. Vložky může použít i proti pocení, dát do trička, nebo i do bot, když trpíte kvasinkami a plísněmi na nohou. Také přikládáním na bércové vředy se zlepšuje jejich stav. To všechno je léty a praxí vyzkoušené a zákaznice se k nám právě proto vracejí. Vložky se na počátku jmenovaly Lady Anion, ale nyní pro sjednocení na trhu celosvětově mají název Geltle Day. Pro nás jsou to prostě jednoduše ANIONKY.

Říznete se do prstu, a hned přiložíte proužek na řeznou ránu a ona se rychleji zatáhne, také díky anionům je rána desinfikována. 

A právě proto vznikla naše anionová láska ♥...pomáhají, hojí a jejich kvalita je nesrovnatelně vyšší než je tomu u běžných vložek. Stále zjišťujeme, že spousta žen a dívek o nich neví a vlastně sobě nemohou poskytnout tak dokonalý komfort. 

Vlastníkem eshopu je

 

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NjNkN