Menopauza - víme, jak na ní

25.04.2022

Menopauza - víme, jak na ní

Menopauza známá i neznámá..

Mnoho žen projde menopauzou bez velkých problémů, jiné trápí návaly horka, poruchy spánku, vzestup váhy, stres, nervozita.

Celkově prochází žena různými obtížemi, které jsou pro ni více než obtěžující. 

Nemůžete spát,  každou chvíli vás vzbudí nával horka, odkryjete deku a za chvíli je zase zima? Pokud tohle děláte stále dokola a je vám kolem 40 let, dozajista se blíží menopauza. Při tomto zakrývání a odkrývání nespíte kvalitně. Jak víme, tak kvalitní spánek je velice důležitou součástí lidského života. Pokud se nám nedostaví spánek vůbec, pak jsme unavení, mrzutí, máte zlost i na hlouposti, které jsme kdysi přecházely. 

Za všechno mohou rozkolísané hormony v tomto období, bohužel někomu menopauza trvá i několik let. 

Podávání léků by měla žena zvážit až když vyčerpá všechny jiné možnosti. Někomu stačí popíjení čaje na klimakterium (menopauzu), jiní sáhnou po kapičkách např. 

jiná žena má zase raději jinou formu, např. ty jsou skvělou volbou,  zaměřenou na tělo jako celek, vyvážené složení v jedné tabletce. Protože se nám zákaznice pro tento produkt vrací, věříme, že má velice příznivé účinky.

Pokud vás při menopauze sužuje také již zmíněný stres, můžete vyzkoušet  Výhodou je nenávykovost tohoto produktu a nezpůsobuje ospalost. 

 

Duševní rozpoložení žen je v tomto období opravdu jako jízda na horské dráze, ale můžeme právě najít pro sebe něco, co nám pomůže obtíže zjemnit a necítit se ve svém těle špatně. 

Pro zobrazení produktů klikněte na obrázky...

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NDkwNj