Očista plic - čisté plíce

27.02.2021

 V dnešní době se potýkáme hlavně s tím, že mnoho z nás trpí respiračním onemocněním a v návaznosti na to mu to způsobuje dušnost, nemožnost se pořádně nadechnout. Plíce jsou zahleněné, špatně se nám odkašlává. Celá dýchací soustava stávkuje a neplní svoji činnost řádně. Jsme z toho unavení, máme špatnou koncentraci, celkově stav je dlouhodobý a navrácení se do plné kondice bývá často v nedohlednu.

Proč si tedy čistit plíce? 

Protože pokud budeme dál fungovat se zanesenými plícemi, objeví se dříve nebo později nepříjemné symptomy.

Rýma, ucpaný noc, kýchání a krvácení z nosu, kašel a dušnost, bolesti v ramenou, bolesti zubů bez kazu, blokády krční páteře, potíže s vyprazdňováním, ekzémy a citlivá kůže, nadměrné pocení nebo dokonce deprese.

Ať už máte nebo jste prodělali oboustranný zápal plic nebo jiné respirační problémy, které vám způsobují i nadále těžkosti, je dobré dopřát dýchací soustavě a plicím takové malé solné lázně, kde se vyčistí nejen od virů a bakterií přirozenou cestou, ale zároveň se budete cítit v lepší formě. 

Vzduch, který dýcháme, může být znečištěn mnoha způsoby a spoustou látek (pyly, viry, bakterie)

Všechno nás, aniž bychom si to uvědomovali, velmi ovlivňuje. Naše plíce jsou v principu samočistící orgán, tedy umějí se detoxikovat samy. Jenže....jsou případy, kdy už to samy nezvládnou a my jim musíme pomoci.  Často jde o jedince, kteří mají zhoršený zdravotní stav a mají potíže s dýcháním. 

 A bum..ještě do toho se přidaly roušky a respirátory. Jak můžeme regenerovat, když ještě to, co vydechneme, se nám vrací zpátky do těla? 

Víte, že správné a zdravé dýchání nám zajistí delší život? 

Proč si prostě si neudělat oázu s krásným lehkým vzduchem přímo doma a to se solnou jeskyní SalinPLUS (do větších prostor) nebo Salin2 do menších místností.

A co víc ještě můžete pro sebe udělat? Nemůžete se nadechnout, trápí vás stále zahleněné průdušky a plíce? Vleklé problémy s dušností?  Vezměte si s sebou kapesní solný inhalátor a v případě potřeby ho hned můžete použít. 

Prostor, který se očišťuje díky solným krystalům, působí na vaše dýchání jako balzám po dlouhém dni, kdy jste museli mít na ústech respirátor. Konečně doma a ten očistný vzduch. Nepůsobí skvěle jen na vaše plíce, ale také na vaši pleť. 

Přístroje značky Salin zvyšují imunitu dýchacích cest u dětí a dospělých. Inhalování solných krystalů je vhodné k léčbě alergií, bronchitidy, astmatu a zánětu dutin.

Posilují horní a dolní dýchací cesty, zvyšují odolnost proti vlivu sezonních, respiračních a infekčních problémů, napomáhají odhlenění v případech Laringitidy nebo Bronchitidy, kašle, zmírní a zklidní projevy astmatu nebo alergií.

Přístroje mají díky vlivu solných iontů 100 % přírodní účinky na čistotu a dezinfekci ovzduší v domácnostech.

Díky své kvalitě a účinnosti získaly spoustu prestižních ocenění např. zlaté medaile Eureka - Světová výstava vynálezů, výzkumů a nových technologii v Bruselu, nebo Stříbrnou medaili na Mezinárodní výstavě vynálezů Ženeva. Všechny naše přístroje mají CE a deklaraci.

MTZjZj