NOVINKY

arr3REGISTRACE SE VYPLATÍREGISTRACÍ NYNÍ ZÍKÁVÁTE SLEVU 8% NA VŠE , VÍCE ( klik na obrázek) ...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Kontakty

Anionka - Petr Fiedler, s.r.o.
Náměstí T.G.M.321
58301 Chotěboř
tel: 777308237 - Fiedlerová
eshop@anionka.czCANNADERM

Speciální konopná kosmetika značky Cannaderm existuje úspěšně již od roku 2002, kdy ji na český trh zavedla firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kvalitní speciální kosmetiky a potravinových doplňků využívajících léčivý efekt konopí. V rámci ČR patří této společnosti naprosté prvenství ve využití konopného oleje v recepturách speciální kosmetiky. Výrazně také přispěla ke změně společenského vnímání konopí.

V průběhu roku 2014, po dohodě s CANNABIS Pharma-derm, s.r.o., přebírá veškeré aktivity spojené s oblíbenými produkty značky Cannaderm společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. Tato dynamicky rostoucí společnost se specializuje se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Její přípravky se vyznačují vysokou účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty distribuuje do téměř dvou desítek zemí. Nyní je společnost Simply You Pharmaceuticals garantem dalšího úspěšného rozvoje značky Cannaderm a spokojenosti obchodních partnerů i zákazníků.

Kvalita značky Cannaderm je ověřená především téměř 20 lety úspěšného fungování a setrvalou spokojeností zákazníků. Veškeré produkty Cannaderm se vyrábí dle originálních receptur přímo v ČR. Pro výrobu se používá moderní výrobní technologie, které odpovídají přísným standardům pro výrobu kosmetiky.

V souladu s platnými zákony ČR se z konopí pro výrobu využívá výhradně konopné semínko ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí). Olej se lisuje ze semínka za studena a v ochranné atmosféře, aby byly zachovány všechny jeho bioaktivní složky. Vzniká tak čistý (lidově panenský) konopný olej. Obsah léčivého konopí v každém produktu garantuje speciální pečeť. Od roku 2011 je na většině produktů Cannaderm umístěno také logo CPK – CERTIFIKOVANÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA či nadstavbové logo CPK bio. Tyto certifikační známky garantují přírodní původ surovin používaných pro výrobu kosmetiky Cannaderm.

Mezi nejoblíbenější produkty značky Cannaderm patří Mentholka konopné mazání, která je historicky nejprodávanější konopnou mastí v ČR.  Tento vyhledávaný chladivý gel určený pro masáže při svalové únavě, namožených zádech a svalech, se těší trvalé přízni, a to především u sportovců a seniorů.

Portfolio značky Cannaderm je velmi široké. V ucelených produktových řadách nabízí spotřebitelům komplexní řešení jejich zdravotních potíží či specifik určitých typů kůže. Mezi nejznámější patří například program Cannadent určený na opary, afty a citlivé dásně, dále programy Atopos a Regenerace vhodné pro osoby trpící atopickým ekzémem a lupénkou, program Robátko specializující se na pokožku dětí či mazání Venosil určené pro péči o dolní končetiny.

Veškeré produkty Cannaderm dokonale respektují přirozené funkce kůže a nabízejí svým spotřebitelům úlevu a šetrnou péči.

Konopí je jednoletá, povětšinou dvoudomá bylina, která patří do čeledi konopovitých (Cannabaceae). Názory botaniků na počet druhů konopí se různí, nejčastěji jsou rozlišovány tři druhy konopí: konopí seté (Cannabis sativa L.), konopí indické (Cannabis indica) a konopí rumištní někdy zvané plevelné (Cannabis ruderalis Janisch.).

Konopná bylina dosahuje výšky od 0,3 do 5ti metrů, má kůlovitý, velmi dlouhý kořen a přímou, lysou nebo chlupatou lodyhu. Listy jsou řapíkaté, s vytrvalými palisty, tří až jedenáctičetné. Konopné lístky jsou úzce podlouhlé, zašpičatělé, šedozelené a na okrajích pilovité. Samčí rostliny (poskonné) jsou štíhlejší, nižší a dozrávají dříve než rostliny samičí. Samičí rostliny (hlavaté) jsou statnější, více olistěné a porostlé žláznatými chlupy produkujícími konopnou pryskyřici.

Z konopí využíváme výhradně konopné semínko ze schválených odrůd konopí setého (tzv. technické nebo průmyslové konopí). Olej lisujeme ze semínka za studena a v ochranné atmosféře, abychom zachovali všechny jeho aktivní složky. Vzniká tak čistý (lidově panenský) konopný olej.

 

Konopný olej

Z konopného semínka se získává konopný olej. Ten se využíval jako potravinářský olej, také v léčitelství a i jako technický olej: pro svícení, nátěry, barvy a fermeže. Konopný olej je dnes znovu objevován a také důkladně prozkoumán. Patří mu čestné místo mezi rostlinnými oleji díky jeho složení. Čistý konopný olej totiž obsahuje v ideálním poměru vzácné nenasycené mastné kyseliny (omega 3 a 6), které jsou nezbytné pro správné fungování lidského organizmu, ale které si lidské tělo nedokáže vyrobit. Zastoupení těchto nenasycených mastných kyselin konopný olej přímo předurčuje k dalšímu využití v moderní výživě, dermatologii a farmakologii.

Kosmetika z konopí

Moderní kosmetika se opět vrací k osvědčeným přírodním zdrojům, rostlinným olejům a extraktům. Konopný olej je pro kosmetické účely ideální, obsahuje kromě nenasycených mastných kyselin také chlorofyl, fytosteroly a minerály, velmi dobře se vstřebává do pokožky a má schopnost harmonizovat stav kožních buněk, vyrovnávat hydratační, lipidovou i pH rovnováhu pokožky, obnovovat přirozený ochranný mikrofilm a zvyšovat odolnost pokožky vůči negativnímu působení okolního prostředí. Navíc je hypoalergení a dá se výborně kombinovat s dalšími rostlinnými extrakty a oleji.

Řadit podle 
Výrobce  

YWI1ODY4