NOVINKY

arr3REGISTRACE SE VYPLATÍREGISTRACÍ NYNÍ ZÍKÁVÁTE SLEVU 8% NA VŠE , VÍCE ( klik na obrázek) ...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Kontakty

Anionka - Petr Fiedler, s.r.o.
Náměstí T.G.M.321
58301 Chotěboř
tel: 777308237 - Fiedlerová
eshop@anionka.czHolistica

Zasazená hluboko v kraji Aix v srdci Provence, v blízkosti Mont Sainte Victoire, v zemi, kterou miloval malíř Paul Cezanne, uprostřed velkolepé přírody, tam si vybrala své sídlo a místo pro svůj rozvoj společnost Laboratoires Holistica.

Více, než jen na řadu svých produktů, vyrobených na rostlinném základě, je Holistica zaměřena na rozvoj koncepce “bien-etre” – celostní zdraví, s ohledem na lidskou bytost jako celek, v souladu s holistickým přístupem (z řečtiny “holos” což znamená “celý”).

V Holistice již dlouho víme, že zdraví je stav úplného tělesného, duševního, sociálního a duchovního blaha, který respektuje přírodní zákony a rovnováhu.

Před 30 lety, v roce 1986 založila paní Ghislaine Gerber a její tým Laboratoře Holistica, které soustavně vyvíjejí kvalitní výrobky výhradně na rostlinném a přírodním základě. V konkrétních formulacích reagují a hledají globální přístup k potřebám lidské bytosti. Logika formulace jejich výrobků vždy zohledňovala potřebnou rovnováhu mikroživin a jejich kofaktorů.

http://www.holistica.fr/cz/philosophie-3/le-controle-qualite

http://www.holistica.fr/cz/philosophie-3/recherche-developpement

Řadit podle 
Výrobce  

 

CENA 274,00 Kč

novinka


 

CENA 359,00 Kč

novinka


 

CENA 359,00 Kč

novinka


 

CENA 424,00 Kč

novinka


 

CENA 424,00 Kč

novinka

MDBmYzE