Úvod »» Akce - Odrušovač geopatogenních zon


        

Akce - Odrušovač geopatogenních zon

GEO EKO STIMUL - akční cena

sleva 15%


není skladem

 

Dostupnost: do týdne
Číslo produktu: 100
cena před slevou 1 180,00 Kč
CENA:
1 003,00 Kč
Hlídací pes:
Hlídací pes

Kompletní specifikace

Akce na odrušovač geopatogenních zon , PC 1180,-, nyní 990,- akce trvá do 31.12.2023

Jak působí Odrušovač GEOEKOSTIMUL SE SIL.OPTIKOU ?

Jedná se o odrušovač geopatogenních zon. Homogenizuje narušené prostředí v okruhu 24 m v horizontální úrovni a 8 m ve vertikální úrovni. 

Co je vlastně geopatogenní zona?

Geopatogenní zóna (případně také patogenní zóna, dráždivá zóna, dračí žíla, Curryho pás, geoanomální zóna) je termín z oblasti psychotroniky a léčitelství, kterým se označují údajné pásy na Zemi se zhoubnými účinky na zdraví.

GEO-EKOSTIMUL  - je prostorový odrušovač GPZ (geopatogeních zon,), který homogenizuje narušené prostředí v okruhu 24 m v horizontalní urovni a 8 m ve vertikálni úrovni. Vytváří tím optimální mikroklima pro člověka .Výrazně zvyšuje životaschopnost organismu, kladně působí na imunitní systém, centrální nervový systém , vliv na regenarci buněk ve Vášem spánku a v konečném důsledku na pracovní výkon a pohodu člověka 

CELOSKLĚNĚNÝ + UŠL.M. KOV   GEOEKOSTIMUL SE SIL.OPTIKOU

 

Instalace : 

GEO-EKOSTIMUL  - úmístěte ve vodorovné poloze , přiblížně do středu prostředí,které má být homogenizované , SILOVOU OPTIKOU na vrchní straně nasměrovaný tak ,aby šipka s písmenem  "S"  byla směřovaná na SEVERNÍ PÓL . 

Vhodná místa : podlaha , police ,stůl  ....


Geopatogenní zóny působí obzvláště škodlivě na lidi, kteří se zdržují delší dobu v geopatogenních zóně, nebo na takové zóně spí. Pak takový pobyt na zóně velmi oslabuje organismus i zdravého člověka. Pro oslabené, nebo nemocné pak může být působení velmi neblahé.


Příklady působení Geopatogeních zón a JAK NÁM ŠKODÍ  !!!!!!

 působí obzvláště nepříznivě u pacientů, nebo oslabených osob, například po operacích, nebo těsně po medikamntózním ošetřování.

geopatogení zóny se velkou měrou podílejí na snížení léčivých účinků léků.

nespavost a časté budění .

bolesti zad , otoky , migrény , STRESY ,NEVYROVNANOST .

U sportovců, či lidí orientovaných na zvyšováí tělesné zátěže zabraňují GPZ dosažení pronikavějších tréninkových výsledků.

U dětí způsobují GPZ narušení růstu, u mladých pak narušují schopnost koncentrace a dosažení dobrých výsledků ve škole.

U stresovaných a unavených lidí zabraňují GPZ zotavení a odpočinku.

Co jsou to zdraví škodlivé zóny? Z geologického hlediska mohou být nehomogenity v nejsvrchnější části zemské kůry způsobeny buď tektonickým porušením hornin, nebo stykem hornin s rozlišnými fyzikálními vlastnostmi. Například magnetické amfibolity na styku s velmi málo magnetickými břidlicemi a diority vytvářejí anomálně porušené magnetické pole. 

Křemence s vysokým zdánlivým měrným elektrickým odporem vytvářejí anomálně zvýšené elektrické pole na styku s břidlicemi, které mají elektrický odpor podstatně nižší. 

Homogenitu fyzikálních polí nad zemským povrchem narušuje voda tekoucí po tektonických poruchách a v říčních korytech zanesených říčními naplaveninami a vátými písky v geologické minulosti. Ani činnost člověka není zanedbatelná. Regulací říčních koryt a přemisťováním radioaktivních hornin na místa, kde byla radioaktivita dosud v mezích normálního pole, se vytváří zdraví škodlivé prostředí. To je i případ radioaktivního popelu z elektráren, strusky, hlušiny při těžbě radioaktivních surovin apod. 

Nad geologicky porušenými místy se vytvářejí anomálně porušená fyzikální pole. 

GEOLOGICKÝM NEHOMOGENITÁM V NEJSVRCHNĚJŠÍ ČÁSTI ZEMSKÉHO POVRCHU ŘÍKÁME GEOANOMÁLNÍ NEBO LIDOVĚ GEOPATOGENNÍ ZÓNY. 

Jaký vliv mají na lidský organismus? Porušené fyzikální pole člověka vyčerpává, vyvolává u něj únavu, která se projevuje sníženou pracovní výkonností a různými druhy chronických onemocnění, nejčastěji nádorových. Obzvlášť nebezpečná jsou ta místa, kde jsou nehomogenity doprovázeny zvýšeným radioaktivním zářením nebo pokud po nich pod povrchem trvale proudí voda. 

Obecně geoanomální zónu definujeme jako místo, které nepříznivě působí na živé organismy anomálně deformovanými fyzikálními poly, což se projevuje v průběhu času.

 

ROZMĚR : Průměr cca 10,5 cm 

Komentáře

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.


VARIANTA TOHOTO PRODUKTU

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
GEOEKOSTIMUL akce
98
GEOEKOSTIMUL akce
CENA 880,00 Kč
MzBkZ
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: