logo    Anionlove   alternativní léčba a prevence  RYCHLÝ A VÝHODNÝ NÁKUP  

SOLNÁ JESKYNĚ PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

 

 
 

 

Řadit podle 
Výrobce 

Salin Plus   SALIN - DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ   KLIMA
Salin PLUS
BĚŽNÁ CENA 3 790,00 Kč

CENA 3 700,00 Kč    SALIN - DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ KLIMA SOLNÉ
Salin2
BĚŽNÁ CENA 1 890,00 Kč

CENA 1 800,00 Kč   Popis: InSALIN InSALIN je  osobní mini
InSALIN

CENA 880,00 Kč    Náhradní blok Salin Plus    doručená výměna
NÁHRADNÍ BLOK SALIN PLUS

CENA 950,00 Kč  Popis: SALIN S2 - náhradní blok se solnými ionty
NÁHRADNÍ BLOK SALIN S2

CENA 790,00 Kč


Salin2
solná jeskyně
    SALIN - DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ KLIMA SOLNÉ JESKYNĚ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ ČISTÝ VZDUCH A TÉMĚŘ STERILNÍ PROSTŘEDÍ Domácí solná jeskyně je vynikající pomocník při problémech s alergii. Solné ionty neutralizují  alergeny přímo v ovzduší domácího prostředí. Co to je alergie na pyl a jak se projevuje: Mezi hlavní příznaky sezónní (pylové) alergické rýmy patří kýchání (10x-30x v jednom sledu), otok
BĚŽNÁ CENA 1 890,00 Kč
CENA 1 800,00 Kč

Salin2

Salin PLUS
solná jeskyně
Salin Plus   SALIN - DOMÁCÍ SOLNÁ JESKYNĚ   KLIMA SOLNÉ JESKYNĚ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ   ČISTÝ VZDUCH A TÉMĚŘ STERILNÍ PROSTŘEDÍ   Domácí solná jeskyně je vynikající pomocník při problémech s alergii.   Solné ionty neutralizují  alergeny přímo v ovzduší domácího prostředí.   Co to je alergie na pyl a jak se projevuje:   Mezi hlavní příznaky sezónní (pylové) alergické rýmy patří kýchání (10x-30x
BĚŽNÁ CENA 3 790,00 Kč
CENA 3 700,00 Kč

Salin PLUS

    Náhradní blok Salin Plus    doručená výměna filtračního bloku   cca 4-6 měsíců.  Výměna filtračního blokuS cílem optimálního udržování parametrů shopnosti čištění vzduchu doporučuje se měnit filtračni blok po době čtyři až šest měsíce užívání, a to takto: - vyjměte napájecí zdroj (adaptér) ze zásuvky; - vyjměte zástrčku ze zadního konektoru přistroje; - výtahujete viko přistroje a vyjměte
CENA 950,00 Kč

NÁHRADNÍ BLOK SALIN PLUS

NÁHRADNÍ BLOK SALIN S2
BLOK DO MENŠÍ SOLNÉ JESKYNĚ
  Popis: SALIN S2 - náhradní blok se solnými ionty SALIN S2- náhradní blok se solnými ionty – doporučená výměna cca 4-6 měsíců Výměna filtračního bloku S cílem optimálního udržování parametrů shopnosti čištění vzduchu doporučuje se měnit filtračni blok po době čtyři až šest měsíců užívání, a to takto: - vyjměte napájecí zdroj (adaptér) ze zásuvky; - vyjměte zástrčku ze zadního konektoru přistroje;
CENA 790,00 Kč

NÁHRADNÍ BLOK SALIN S2

InSALIN
OSOBNÍ MINIINHALÁTOR
   Popis: InSALIN InSALIN je  osobní mini inhalátor. Působením  mikro-částic suchého NaCl, je účinný jako přídavná terapie při léčbě různých onemocnění horních a dolních dýchacích cest. Je neocenitelný při akutních případech,alergii, astma,  v dopravních prostředcích. Přístroj nemá kontraindikace a korozní jevy v prostoru použití. Mechanismus účinkuJemně mikronizovaný chlorid sodný (0,5-5?m) je
CENA 880,00 Kč

InSALIN

 

SOLNÁ JESKYNĚ SALIN V SOBĚ SPOJUJE JAK ZESÍLENÉ MOŘSKÉ KLIMA, TAK LÉČEBNÉ ÚČINKY PODZEMNÍCH SOLNÝCH DOLŮ.

Přenosná solná jeskyně  SALIN je revoluční NOVINKOU - vlastní světově originální patent.

 

SALIN plnohodnotně alternuje klima solné jeskyně v domácím prostředí, čistí vzduch na 100% přírodní bázi a  zároveň  ho ionizuje.

 

Přístroj je lehce ovladatelný a přenosný. Stačí ho jen zapnout do zásuvky a čerpat ozdravnou sílu solné jeskyně po neomezenou dobu .

 

 DOMÁCÍ SOLNÉ JESKYNĚ v sobě spojují jak zesílené mořské klima, tak léčebné účinky podzemních solných dolů. Solné ionty jsou vyrobeny speciální metodou,která je patentovaná a schválena v EU jako velice účinná metoda pro léčbu dýchacích cest.

 

Je nepostradatelný při: - astma, - bronchitida, - záněty dutin, - alergie, - povzbuzuje imunitní systém - zvyšuje imunitu u dětí i dospělých a dalších chorob horních a dolních cest dýchacích.

 

Odstraňuje kouřový zápach, napomáhá k celkové regeneraci těla . Navozuje psychickou pohodu a relaxaci, zabezpečuje klidný spánek. Znatelně snižuje problémy s chrápáním.

 

 

 

"V přechodovém období (jaro/podzim) je tento unikátní přístroj obrovským pomocníkem v boji proti „školkové nemoci“ – působí preventivně a léčebně proti rýmě, zadní rýmě, nachlazení, virózy u Vašich dětí. Tyto účinky ocení rodiče těch nejmenších dětí – neboť tento přístroj také znatelně usnadňuje dýchání při rýmě. Téměř zázračné preventivní a léčebné účinky tohoto přístroje podstatné zkracující dobu léčby."

 

                                                                                                                                      Jitka, Praha

 

Hygienické účinky:

 

Pří používání přístroje SALIN se velice účinně zlepšuje kvalita ovzduší. Slouží proti usazování prachu a odstraňuje  cigaretový a kouřový zápach. Dále eliminuje nepříjemné pachy (pot, plísně, staré knihy) vzduch se stane svěží a příjemné pro dýchání.

 

Zdravotní účinky:

 

Vytváří uvnitř bytů nebo kanceláří klima solné jeskyně a slouží k pohodlnějšímu a příjemnějšímu odpočinku nebo práci.

 

• zvýšuje  odolnost proti nachlazení • napomáhá k uklidňujícímu spánku • navozuje relaxaci a psychickou pohodu • snižuje dýchací problémy, neocenitelný proti chrápání

 

na jakém systému pracuje:

 

Domácí solná jeskyně - byla vyrobena na základě  speciální patentované metody.     

 

Na očistěnou sůl, která se získává z Transylvánských Karpat, se patentovanou metodou v několika vrstvách nanáší solné ionty. Ty se po zapnutí přístroje postupně uvolňují do ovzduší a tím vzniká unikátní klima solné jeskyně.

 

Zároveň Domácí solná jeskyně působí i jako IONIZÉR a 100% přírodní čistička vzduchu.

 

Ideální pro vyčistění a zlepšení vzduchu při používání KLIMATIZACE.

 

DOPORUČENÉ POUŽITÍ:

 

Domácí solnou jeskyni doporučujeme používat především na noc. Přístroj umístěte  asi 0,5-1,2 od uživatele a zhruba 1m od podlahy, nejlépe na stolek, nebo poličku. Ve spánku tak nejlépe inhalujeme solné ionty. Je možno ji také používat i během dne, nebo kdykoliv je potřeba

 

Domácí solná jeskyně byla vyrobena na základě vynálezu, který díky své kvalitě a účinnosti získala ocenění zlaté medaile Eureka - Světová výstava vynálezů,výzkumů a nových technologii v Bruselu a Stříbrnou medaili na Mezinárodní výstavě vynálezů Ženeva. Všechny naše přístroje mají CE a deklaraci .

 

 

Certifikáty

 

PROHLÁŠENÍ O SHODĚ

 

Výrobce, SC TECHNO BION SRL Buzau, Adresa: Str. Agriculturii nr.55, Buzau, Romania
Výrobek: SOLNÝ PŘISTROJ PRO ČISTĚNÍ VZDUCHU TYP „SALIN“ třida I, na které se toto prohlášení vztahuje, splňuje požadavky na ochranu a je v souladu s těmito normami:
1. HGR 911/2005, kterým se stanoví podmínky pro uvádění na trh a používání zdravotnických prostředků. 2. Následující harmonizované normy a technické specifikace: - SR EN 60601-1 + A1 + A2 + A13: 2001, Zdravotnické elektrické přístroje.
Část1: Všeobecné požadavky na bezpečnost, - SR EN 60601-1-2:2003, Zdravotnické elektrické přístroje.
Část 2: Všeobecné požadavky na bezpečnost.
Dodatečný předpis: Elektromagnetická srovnalost.
Požadavky a zkoušky.
3. Technická specifikace nr.4/2007. Zařízení jsou registrovány MSP jako zdravotnické prostředky s certifikátem RO/I-020-019-2007.

 

  

 

 

Declarace of Conformity

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro osoby s omezením soli

Pro osoby s omezením spotřeby soli:

Přínos soli ze vzduchu produkované přístrojem SALIN je velice malý, méně než 0,2 g / den v prvních 10 dnech používání a méně než 0,1 g / den během prvního měsíce používání. Toto množství soli se dostane na povrch epitelu dýchacích cest a je odstraněn hlenem. Z těchto důvodů  nezpůsobuje problémy lidem s těžkým omezením spotřeby soli. Doporučujeme jako další ochranu, zařízení v odděleném prostoru po dobu 3-4 dnů zapínat na sníženou rychlost  s cílem odstraňování jemné prachové soli, která se tvoří při dopravě přístrojů. Postupně můžeme přistoupit na ventilace uvnitř. 

PŘÍSTROJ NEZPŮSOBUJE KOROZI V PROSTORU POUŽÍVÁNÍ.

Doporučené použití

Pro nejlepší ozdravné účinky doporučujeme používat přístroj minimálně 8 -10hodin denně.

Zařízení SALIN zapněte 1-2 hodiny před vstupem do místnosti.

Doporučujeme umístit přístroj do výšky cca 1m od podlahy ( polička, stolek), ve vzdálenosti 0,5 až 1,2 m od uživatele.

Při nachlazení nebo problémech s dýchacími cesty využijte každou chvíli inhalovat solné ionty, např. u televize, pc a pod.

Salin S2 je pro čistění vzduchu v místnosti 30-40 m3

SALIN PLUS vyčistí vzduch v místnosti a naplní ji solnými ionty  až 150 m3.

 

Výměna solného bloku SALIN S2

 

 

 

VÝMĚNA FILTRAČNÍHO BLOKU

 

S cílem optimálního udržování parametrů a schopnosti čištění vzduchu se doporučuje výměna filtračního bloku po době čtyř až šesti měsíců používání, a to takto: - vyjměte napájecí zdroj (adaptér) ze zásuvky; - vyjměte zástrčku ze zadního konektoru přístroje; - vytáhněte víko přístroje a vyjměte použitý filtrační blok; - nasaďte pečlivě na své místo nový filtrační blok a namontujte zpátky víko přístroje, které je poté dostatečně zajištěné 2 štítky SALIN (pouze u modelu SALIN S2); - obnovte napájení přístroje.

 

 

 

 

NDY2MjMw