Zdravá menstruace

14.02.2021

Parfémované vložky voní, ale…

...rovněž mohou způsobovat problémy. Parfémované vložky, dokonce i toaletní papíry, zapříčiňují zarudnutí pokožky na intimních místech. Mnoho žen si tyto problémy nedokáže vysvětlit, ale problém se může skrývat právě v přidaných parfémech.

Péče o intimní partie s Gentle Day


Představte si, že ženy mívají menstruaci 30 až 40 let. Během tak dlouhého období si vaše pokožka zaslouží kvalitní péči. Skvělou prevencí před infekcemi a záněty jsou vložky Gentle Day - dámské menstruační vložky a s aniony. 

Díky anionovému pásku s turmalinovým krystalem mají antibakteriální a protizánětlivé účinky. A jak to funguje? Turmalin dokáže vlivem vašeho těla produkovat aniony (záporně nabité iony kyslíku) a rovněž malé množství infračerveného světla. Díky tomu zmírňuje příznaky svrbění, pálení i zápach. 

Produkty Gentle Day se mohou používat během intimních problémů, dokonce i po gynekologických operacích. Povrch vložky vůbec nedráždí vaši pokožku.

Přemýšlely jste někdy nad tím, jak dlouho vydrží vložka?

Záleží samozřejmě na kvalitě. Pokud jde o obyčejné  vložky, pak jejich životnost je velmi malá a vlastně jsou vložky nepohodlné a když je musíte často měnit, tak i nákladné.

Dámské vložky s aniony oproti tomu vydrží daleko delší čas (až 5x déle) hlavně díky své savosti, přírodnímu materiálu a s přidanou hodnotou a to v podobě anionového pásku, který je přímo uvnitř vložky, dokáží sterilizovat obsah, který se do vložky dostane. Tím se nestane, aby se ženy a dívky necítily komfortně.  

Protože jsou vyrobeny ze 100% bavlny, resp. netkané textilie, nejsou chemicky bělené ani parfémované, mohou se používat při alergiích a citlivé pokožce. Budete-li kromě vložek používat i Emulzi Gentle Day, udržíte si optimální pH a obnovíte přirozené prostředí v intimní oblasti

ZTZhYz