Rychlé vyřízení objednávky

Turmalín účinky

11.02.2021

LÉČIVÝ TURMALÍN

Turmalín a jeho účinky na zdraví člověka 

Proč nás zajímá právě tento kámen?              

Protože má mnoho společného s našimi produkty. Jde hlavně o oblast z gynekologie.

O jaké produkty jde? 

Jedná se o anionové vložky. Ty mají v sobě nanotechnologií zpracovaný pásek právě z Turmalínu. 

Je to přidaná hodnota všech anionových vložeknejsou vůbec obyčejné.

Naopak, mají v sobě regenerační, léčivé schopnosti, které pomáhají hlavně v intimní oblasti žen a dívek. Působí skvěle proti mykoze, svědění, pálení, hemeroidům.

Vyjmutý proužek může také dobře posloužit při řezných ranách, jednoduše omotáte např kolem prstu, nebo přiložíte na mokvavá a jinak postižená místa. 

Anion, tedy záporný iont je opakem kationtů, kterých je nyní kolem nás více než vyvážené množství. 

Při přemíře kationtů, které vyzařují např. z televize, ze zásuvek, pc, mobilních telefonů aj.,  dochází k nervozitě a  k nepříjemným stavům.

Naopak aniony obsažené ve vložkách tělo vyvažují. Dochází k samoregeneraci, zklidňují tělo a tím se organismus lépe ozdravuje. 

Složeny jsou z 8 vrstev z čistě přírodních materiálů. 

Pokud jste častou návštěvnicí gynekologie, protože vás trápí stále dokola gynekologické obtíže, pak by jste se měly zaměřit na to, zda používáte správné hygienické potřeby. Pokud trpíte mykozou, není dobré používat vložky navoněné, z nevhodných materiálů. To stav stále zhoršuje. 

Vložky s aniony jsou jedinečným produktem, kde se snoubí kvalitní bavlněný materiál s jádrem z kukuřičného polymeru, vše biologicky odbouratelné. A navíc je tu přidaná hodnota v podobě anionového pásku z drceného Turmalínu , viz. výše....(zpracováno nanotechnologií). 

Pásek ve vložkách se aktivuje zvlhčením, tím se děje to, že obsah, který se do vložky poté dostává, se stane sterilním a tím dochází k mnohem lepšímu komfortu. 

V současné době používáme intimky bez křidélek i jako ochrannou vrstvu do roušek, kde není zajištěna úplná zábrana ve vstupu virů a bakterií. Vyjmete anionku z obalu, jednoduše vlepíte do vaší roušky. Dýcháte do té strany, kde je proužek. Tím, že se zvlhčí, začne produkovat aniony, jak jsme psali výše. Máte tak jistotu, že vydechovaný obsah, co se do roušky (vložky) dostane, je sterilizován produkcí anionů a vy máte pro sebe lepší a zároveň očištěný nádech. 

intimku    vložíme do roušky  

KATEGORIE PRODUKTŮ

Anionka - Petr Fiedler, s.r.o.

Adresa: Náměstí T.G.M 321

PSČ: 583 01 Chotěboř

Email: eshop@anionka.cz

Telefon: +420 777 308 237

ZjMyNmI4M