logo    Anionlove   alternativní léčba a prevence  RYCHLÝ A VÝHODNÝ NÁKUP  

Detoxikační náplasti Gold

 

Řadit podle 
Výrobce 

Dlouhodobě působící, 100% přírodní náplast s
Uhlíková náplast- 10 kusů
BĚŽNÁ CENA 340,00 Kč

CENA 335,00 KčDlouhodobě působící, 100% přírodní náplast s
Uhlíková náplast- 1 kus

CENA 34,00 Kč  Co je detoxikace? Termín detoxikace znamená
Detoxikační náplasti Gold
BĚŽNÁ CENA 25,00 Kč

CENA 11,00 Kč


Detoxikační náplasti Gold
VG Gold PATCH - Bio Detox
  Co je detoxikace? Termín detoxikace znamená očištění těla od toxinů a těžkých kovů. Že příčinou téměř všech nemocí a oslabeného zdraví jsou právě toxiny a infekční elementy, detoxikace představuje velmi důležitý proces očisty organismu. Je to proces, který častokrát odstraňuje příčinu - podstatu nemoci. Detoxikací se z organismu odbourávají škodlivé odpadní látky. Po takové očistě vaše tělo
BĚŽNÁ CENA 25,00 Kč
CENA 11,00 Kč

Detoxikační náplasti Gold

Uhlíková náplast- 10 kusů
hřejivá náplast -10 kusů
Dlouhodobě působící, 100% přírodní náplast s aktivním uhlíkem. Ideální použití na záda, ramena, klouby i svaly, které zahřívá déle než 8 hodin v kuse teplotou 35° až 45° C a tímto přináší účinnou úlevu od bolesti. Skládá se ze 4 čistě přírodních látek – železitého prášku, aktivního uhlí, vody a soli Náplast je vhodná pro dospělé a děti od 12 let Uhlíkováje zcela bezpečná a dlouhodobě pomáhá při
BĚŽNÁ CENA 340,00 Kč
CENA 335,00 Kč

Uhlíková náplast- 10 kusů

 

 

Filozofie působení detoxikačních náplastí pochází z čínské medicíny.

 

Historie tradiční čínská historie sahá přibližně 3 tisíce let do minulosti. Patří do ní mj. akupunktura, akupresura, dieta (čínská kuchyně), zdravotní cvičení (qigong), moxibuce a bylinkářství. Znakem čínské medicíny je péče o preventivní medicínu, diagnostické techniky (mj. vyšetřování pulsu), anatomické teorie meridiánů a orgánů cang – fu (zang-fu), tradiční čínskou medicínu můžeme rovněž definovat jako filozofickou teorii založenou na rovnováze a harmonii Yin a Yang a pět elementů života.

 

Klade důraz především na obnovení správné a vyvážené funkci organismu a zvláště jednotlivých orgánů, posiluje odolnost proti infekčním nemocím, obnovuje správný krevní oběh a životní energii v meridiánech. Předpokládá rovněž holistické přístup k pacientovi; cílem terapie je komplexní léčení celého organismu, ne jen odstranění jedné nemoci nebo zdravotní potíže. Tradiční způsoby léčení, které se stále rozvíjejí a úspěšně praktikují od tisíce let jsou zvláště účinné při terapii nemocí, se kterými si západní medicína stále nedokáže dobře poradit nebo považuje tyto nemoci za nevyléčitelné - jsou to především chronické nemoci, syndromy bolesti, post-traumatické parézy a jiné poruchy nervové soustavy, astma nebo cukrovka.

 

Působení náplastí je založeno na reflexologii a akupresuře.

 

- Akupresura je metoda založená na dotýkání, hlazení, stlačování nebo oklepávání určitých bodů na lidské těle.

 

- Reflexologie je metoda holistické terapie, založená na stlačování určitých bodů na chodidlech, nazývané reflexní body. Každý tento reflexní bod je spojen s určitým vnitřním orgánem nebo určitou části těla. Osoby, kteří se zabývají touto metodou tvrdí, že dotykem prsty na určité místa se zlepšuje krevní oběh a stimuluje nervová soustava a dochází ke zlepšení narušených funkcí organismu. Tímto způsobem se přirozeným procesem podporuje samoléčení organismu.

 

 

 

Detoxikační náplasti  jsou 100% přírodní produkt !!!

 

V lidském těle dospělého člověka se nachází spousta toxických látek, které ani zdravý organismus není schopen vyloučit přirozenou cestou.  Detoxikace přes chodidla je tím nejlepším řešením, protože detoxikujete celý Váš organismus a všechny orgány najednou! Chodidla jsou považovány v čínské tradiční medicíně za druhé srdce. Východní lékařství zastává názor, že gravitací jdou toxiny v těle během dne směrem dolů a nahromadí se od konečků prstů ke kotníkům. Východní medicína se rovněž domnívá, že akumulace toxinů vede k mnoha degenerativním chorobám. Dlouhodobé hromadění toxických látek v těle většinou vede k bolestem hlavy či únavě. Pokud tento problém neřešíte, dochází často k závažnějším zdravotním problémům. Stáváte se náchylnými k infekcím a organismus slábne. Vaše tělo potřebuje dosáhnout rovnováhy mezi vylučování toxinů a vstřebávání živin a vody.

 

Detoxikační náplasti byly vyvinuty pro bezpečnou a neinvazivní detoxikaci těla. Jsou určeny pro aplikaci na chodidla - podle čínské medicíny má naše tělo více než 360 akupunkturních bodů, přičemž více než 60 bodů se nachází na chodidlech. Detoxikační náplasti přímo působí na reflexní body na chodidlech, čímž zároveň příznivě působí na vnitřní orgány a absorbují toxické látky (usadí se na náplasti).

 

V dnešní hektické době jsme všichni vystavováni vlivu škodlivých látek na naše zdraví. Těžký a chemický průmysl, jeho produkty a odpadní látky vypouštěné do vody či ovzduší, chemické přísady v našem jídle, těžké kovy nebo zbytky různých léků se neustále hromadí v lidském těle mnohem víc než kdykoliv předtím. Každý orgán v lidském těle je zasažen jejich vlivem a podle doby působení a množství absorbovaných dávek dochází k zhoršování zdravotního stavu až k poškození tkání.

 

Ke špatnému stavu organismu také přispívá špatná životospráva, nedostatek pohybu, kouření, pití alkoholu a kofeinových nápojů, nekvalitní jídlo, chemicky ošetřené ovoce a zelenina, nedostatek vitamínů, stres, pracovní vypětí, atd...

 

Náplasti obsahují:

 

Bambusový ocet -obsahuje více než 200 ingrediencí, všechny jsou přirozené a pro člověka bezpečné. Má dezinfekční efekt, lehce prostupuje do hlubších vrstev. Uvolňuje dermatitidy.

 

Dřevný ocet - vyrábí se podobně jako bambusový a dohromady mají účinky například: redukuje acidózu, pálení žáhy, problémy s trávením, neutralizuje pachy těla, pomáhá se střevními obtížemi, jako např. kolikami, Krohnova nemoc, syndrom dráždivého střeva, podporuje játra a jejich funkčnost, omezuje průjmy, redukuje zvracení a pocity nevolnosti, mají protiinfekční efekt, protivředový účinek, normalizuje cholesterol a mnohé další. Z pohledu vnějších faktorů: fungují proti otravám a uštknutím hady, hmyzem, rostlinami, účinný na infikované rány, proti celulitidě, infekce ucha, extrahuje z těla všechny typy škodlivin a jedů, zabírá proti artrózám, dně, prostatitidám, infekcím močových cest, přináší úlevu od bolesti.

 

Chitosan - se užívá vnitřně, podporuje imunitu, zachytává a váže nečistoty, zbavuje tělo toxických látek, redukuje cholesterol, zabírá proti ateroskleróze, zlepšuje funkčnost jater, odstraňuje z těla těžké kovy. Je zásaditý. Extrahuje se z krabích krunýřů. Podporuje hojení ran, popálenin a zánětů. Snižuje a váže LDL cholesterol, je součástí procesů hubnutí, které jsou v podstatě také detoxikací.

 

Vitamín C- vitamín nezbytný k životu a udržení tělesného zdraví, v lidském těle plní vitamín C mnoho důležitých funkcí.

 

Turmalín - uvolňuje záporné iony, absorbuje teplo a generuje i infračervené vlny. Stejně tak využívají tyto vlastnosti

 

Anionové vložky s Far -IR - odkaz na ně: http://www.anionlove.cz/www-anionlowe-cz/eshop/1-1-Anionove-hygienicke-vlozky

 

 Detoxikační bylinný extrakt - účinně působí na organismus  a napomáhá k jeho úplné očistě.

 

Dextrin - váže všechny absorbované komponenty a bráni jejich opětovnému přechodu zpět do těla.

 

Detoxikační náplasti pomáhají:

 

·         při chronické únavě,

 

·         při nadváze,

 

·         očišťují lymfatický systém,

 

·         při častých bolestech hlavy, kloubů a zad,

 

·         při nepříjemném tělesném zápachu nebo zapáchajícím dechu,

 

·         při potravinové alergii nebo problémech s trávením (např. plynatost, průjem),

 

·         při kožních problémech (např. ekzémy, plísně, bradavice, opary),

 

·         při chronických dýchacích problémech nebo astmatu,

 

·         při chronické únavě,

 

·         při pocitu chladu,

 

·         při vaginálních výtocích,

 

·         zmírňují bolest v těle,

 

·         podporují cirkulaci krve

 

·         zlepšují kvalitu krve,

 

·         zmírňují opuchliny,

 

·         podporují funkci imunitního systému,

 

·         a v neposlední řadě zlepšují kvalitu spánku.

 

Dlouhodobé zkušenosti s detoxikačními náplastmi v praxi ukázaly na mimořádné výsledky při podpoře mnoha metodách léčení. Detoxikační náplasti jsou doporučovány asociacemi lékařů v mnoha zemích světa.

 

Použití detoxikačních náplastí:

 

  1.                Aplikujte si detoxikační náplasti před tím než jdete večer spát. Místo aplikace si předtím vymyjte a osušte ručníkem, nebo hygienickým  kapesníkem.
  2.              Vezměte adhezivní- lepicí plátek a pomalu z něj odstraňte papír. Položte detoxikační náplast do středu lepkavé strany. Náplast položte lesklou stranou na lepicí plátek a společně umístěte detoxikační náplast na chodilo nohy nebo jinou část těla. Doporučuje se používání ponožek, které zabrání náhodnému odstranění náplastí z chodidel 
  3.                Náplasti se nepoužívají na oči ani na otevřené rány.
  4.             Po 8-10 hodinách detoxikační náplast odstraňte. Umyjte si místo kde byla detoxikační náplast a otřete ho vlhkým ručníkem tak, aby chodidlo, nebo Vámi vybraná část těla nebyla lepkavá.
  5.               Použité náplasti jsou hnědé, nazelenalé či tmavě šedé, což způsobila absorbce škodlivých látek z těla, především odpadů.
  6.              Pokračujte v používání, dokud barva není světlejší  
  7.              Použitou náplast již nepoužívejte !!!

 

 

 

Proč aplikujeme náplasti hlavně na chodidla?

 

Podle čínské medicíny má naše tělo více jak 360 akupunkturních bodů a více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi příslušnými reflexními zónami na chodidlech a umístěním náplastí, které takto lehce absorbují toxické látky z těla. Už po prvním použití můžeme odhadovat, jaký je stupeň toxicity našeho organismu – podle zabarvení, nebo zápachu použitých náplastí (zabarvení použitých náplastí od světle šedé až k tmavě hnědé). Při pravidelném používání (individuálně od 5-30 dní) dochází k redukci zabarvení a zápachu použitých náplastí.

 

Doporučená délka používání náplastí je velmi individuální – detoxikace může trvat 3 dny až 4 týdny. Detoxikaci organismu můžete ukončit, když jsou náplasti po použití světlé barvy a skoro suché. Někteří lidé oznamují zlepšení svého stavu velmi brzy (v průběhu 2-3 dní), jiní cítí pozitiva až po několika týdnech. Ale jistý je fakt, že odstraňování toxických látek z těla vede k zvyšování zdraví a vitality.

 

Po použití mohou mít zabarvení do světle šedé až tmavě hnědé, mokré a nepříjemně zapáchající. Znečištěné náplasti je potřeba odstranit z těla a znehodnotit. Pokud jsou náplasti po použití suché a bílé, mohu být použity znovu.

 

Postupně jsou použité náplasti sušší a méně zapáchající. To je důkaz postupné eliminace toxických látek z těla. Někteří lidé začnou s další kúrou za 3 dny, jiní za 3 týdny popřípadě 3 měsíce.

 

Náplasti mohou používat lidé v každém věku, děti (od 3 let) i starší lidé.

 

Je velmi složité vysvětlit přesný princip absorbce toxických látek z těla pomocí náplastí. V detoxikačních sáčcích se nachází směs velkého množství přírodních látek, přičemž složení některých z nich je chráněno patentem. Nejlepším důkazem účinnosti náplastí jsou zkušenosti spokojených klientů téměř po celém světě. Jen v Asii je detoxikačních náplastí prodaných měsíčně více než 4 milióny kusů, přičemž jsou doporučeny asociacemi lékařů v Japonsku a Jižní Korei.

 

ZTU4O